Smeet

Sanal Dünya Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Mynet
Smeet; kendi karakterini yaratarak sanal bir dünyada yeni arkadaşlıklar edinerek hoşça vakit geçirebileceğiniz harika bir online sanal dünya oyunudur.

Smeet; kendi karakterini yaratarak sanal bir dünyada yeni arkadaşlıklar edinerek hoşça vakit geçirebileceğiniz harika bir online sanal dünya oyunudur.

Mynet hesabı, Twitter hesabı, Facebook hesabı veya Google+ hesabınız ile bağlanarak oynayabileceğiniz oyunda kendi karakterinizi yaratarak yeni insanlarla tanışabilir ve onlarla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

İnsanların sanal potalda buluştukları bir oyun olan Smeet kişileri burada birbirleri ile sürekli olarak ilişki içinde tutmasını ve mutlu olmalarını sağlamaktadır. Bu sayede kişiler ilişkilerini kuvvetlendirmekte ve bu ilişkilerinde samimi ve sıcak arkadaşlık kurabilmektedirler.

Smeet insanların kendi aralarında daha sıcak ve samimi arkadaşlıklar kurmalarının yanında boş vakitlerini de değerlendirebilmelerini sağlıyor.

Bu oyun sayesinde hem karakterinizi ortaya koymaktasınız hem de karakterinizi istediğiniz gibi aktif ve pasif olarak kontrol altında tutabilmektesiniz.

Karakterinizi oluşturma aşamasında dış görünüşünden tutunda cinsiyet, dış görünüş, vücut hatlar vs. gibi bir çok alanda değişiklikler yapmanız mümkün.

Son zamanların en popüler oyunlarından olan Smeet  oyununda günlük hayatınızdan etkileri tamamıyla oyuna yansıtabiliyorsunuz. Kendi çevrenizi oluşturarak sabit bir arkadaş kitlesiyle çevrimiçi olarak oyun içinde bol bol eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ayrıca kendi evinizi istediğiniz gibi düzenleyerek yüksek derece de geniş bir haritaya sahip olan oyunun içerisinde size atadığı bir bölgede karakterinizin yaşamını sürdürmesine yardımcı olabilirsiniz. Zamanla para kazanarak oyun içerisinde yer alan bir çok özellikten faydalanmanız mümkün. Bununla birlikte oyunun vip üyeliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Vip üyelik sayesinde oyunda normal üyeliklerin elde edemeyeceği birçok aktif özelliklerden faydalanmakla kalmayıp oyun içerisinde daha elit ve daha fazla aktiviteye sahip olmanız sizin için çok daha ayrıcalıklı bir konuma sokmaktadır.

Smeet oyununu diğer oyunlardan farklı kılan en önemli özelliklerden bir tanesi de oyunun tamam üç boyutlu bir yapıya sahip olmasıdır.

Daha Fazla Göster
Smeet indir